Jak przestać bać się negocjować
i zwiększyć zyski BEZ stresu?

Odkryj sekrety negocjacyjnych ekspertów i zyskaj natychmiastową przewagę w biznesie i w życiu - to DZIAŁA nawet, jeśli dopiero zaczynasz!

Nauczysz się prostej techniki negocjacji cenowych, która od razu przyniesie Ci grube tysiące. (Wyobraź sobie, co zrobisz z tymi dodatkowymi pieniędzmi na Twoim koncie!)
Poznasz skuteczny sposób przygotowania do negocjacji, który zadziała w 50% Twoich transakcji. (Koniec z chaosem i spontanicznym podejściem – teraz będziesz przygotowany/a lepiej, niż szef kuchni w “MasterChefie”)
Odkryjesz badania nad uwodzeniem, które diametralnie poprawią Twoje negocjacje. (Poczujesz, jak Twoje rozmowy stają się bardziej efektywne i satysfakcjonujące)
Nauczysz się, jak zakończyć negocjacje etycznie i z klasą, aby Twój rozmówca wyszedł z twarzą. (Twoja reputacja wzrośnie niczym ciasto na drożdżach!)
Opanujesz kluczowe aspekty przygotowania, takie jak potrzeby, kwestie, BATNA, WATNA i efekt HALO. (Poczujesz się pewnie jak Bruce Lee w scenach walki i gotowy/a do każdej negocjacji, jak nigdy wcześniej!)

© akademia-negocjacji.pl

Zobacz Bezpłatne Szkolenie

Wpisz swoje imię + adres e-mail, aby zobaczyć bezpłatne wideo szkoleniowe

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą polityką prywatnościJeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do nagrania za 499 zł brutto, pisząc na adres: biuro@negocjator.warszawa.pl.

Close